stop talking to my chest

22. listopad 2009 | 11.27 |

Nadpis nijak nesouvisí s článkem, jenom jsem nechtěla cpát do nadpisu sprosté slovo. Nechám si ho na potom. Zní: Nas*at. Já mám těch povídek rozepsaných asi málo, že?:D
Abyste rozuměli, zdál se mi další z těch mých úžasně inspirativních snů. Kdybych trochu zapojila mozek, myslím, že by z toho šla vytřískat celkem fajn zápletka (není to slash, upozorňuju, spíš by to byl další horor - je zajímavé, že náměty na hororové povídky se mi zatím skoro vždycky zdály). Jenže... Však víte, jak to se mnou je. Povídek mám rozepsaných fůru a dokončených málo (navíc teď pomalu finišuju s Kingdom Of Libria a u takhle velké povídky to vážně není sranda - což je taky důvod, proč přibývá tak pomalu, ale nebojte, nezapomněla jsem na ní). A aby se to nepletlo, mám rozepsané dvě povídky, z nichž aspoň jednu bych ráda dokopala do takové fáze, abych jí mohla zveřejnit (je to jedna z těch, které jsem slibovala ještě na svém starém blogu). Ach jo. Proč jsou ty múzy takové splašené?

(to, že hlavní hrdina toho snu vypadal jako jeden nejmenovaný finalista SuperStar, je ještě další věc vedlejší.:D Ale tak postava i jméno se dá celkem snadno změnit, že... Hlavní je myšlénka.:D)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře