Daria "Nookie" Stavrovič

10. duben 2009 | 16.12 |

V článku o Lou jsem zmínila skupinu Slot. Slot a Tracktor Bowling jsou skupiny dost podobné, ani ne tak hudebním stylem, jako spíš faktem, že v jejich čele stojí zpěvačka. Nutno podotknout, že v obou případech sakra dobrá zpěvačka.
Nookie se dokonce narodila i ve skoro stejný den jako Lou - 2. února. Rok není přesně znám, ale co jsem tak zaslechla, mělo by jí teď být 22 nebo 23. Je v pořadí už čtvrtou vokalistkou Slot a snad konečně tou správnou. První zpěvačka Teona musela ze skupiny odejít kvůli časovému vytížení (zpívá v muzikálech a nebyla schopná skloubit své aktivity s aktivitami skupiny), druhá zpěvačka Julia Stitch odehrála se Slot jen jeden jediný koncert, na kterém všem dokázala, že zpívat doopravdy neumí, třetí vokalistka Uljana neboli IF už sice se Slot nějaký čas vydržela a dokonce jim vyhrála cenu RAMP za vokál roku, ale nakonec ze skupiny také odešla, tentokrát pro neshody s ostatními členy skupiny. A až teprve poté do Slot přišla tehdy devatenáctiletá Nookie, na první pohled malá, křehká holka, která ale když vezme do ruky mikrofon, tak se zdi třesou a fanoušci začínají šílet. Slot konečně našli přesně takovou zpěvačku, jakou potřebovali. A bylo to vidět i na popularitě. Slot si sice na nedostatek zájmu nikdy stěžovat nemohli, povedlo se jim to, čemu se říká "raketový start", víceméně faktem zůstává, že největší úspěchy jak mezi fanoušky, tak na předávání cen zaregistrovali až po příchodu Nookie. Malá holka to dokázala.:)
Nookie je hodně známá pro svou image. Ať už se jedná o vlasy, líčení nebo oblékání, tahle holka si vždycky najde něco originálního. Za dobu svého působení ve skupině už vystřídala skoro deset účesů - od svých přírodních lehce zvlněných vlasů přes rasta copánky nejrůznějších barev, mikádo a různobarevné dredy až po současnou rovnou černou hřívu. A má zvláštní úchylku na extra dlouhé nehty.:) A další podobnost s Lou - Nookie si nechala udělat piercing do nosu.:)

nookie

nookie

nookie

nookie

nookie

nookie

nookie

nookie

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.83 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Daria "Nookie" Stavrovič hanka 10. 10. 2009 - 22:30
RE: Daria "Nookie" Stavrovič nickyhayden 10. 10. 2009 - 22:39