Rob Thomas

21. duben 2009 | 20.15 |

Robert Kelly Thomas je americký zpěvák, a to jak na sólové dráze, tak se skupinou Matchbox 20. Většina lidí, pokud ho vůbec zná, si ve spojitosti s ním nejspíše vybaví jeho velký hit Lonely No More, popřípadě ploužák Little Wonders, z čehož by mohl pramenit dojem, že Robovou parketou je pop, zdání ale klame. Jeho doménou je zejména hravý, melodický rock, který se více než příjemně poslouchá. A Robova osobnost je rovněž zajímavá.
Stejně jako většina hvězd, i Rob šel už odmalička za svým snem. Ovšem je celkem paradoxní, že ho vyhodili jak ze zpěvu, tak z klavíru. "Když chcete být policajtem nebo popelářem, vždycky to má své důvody. Ale když řeknete, že chcete být rockovou hvězdou, je to jako kdybyste řekli, že chcete být princeznou, kachnou nebo náklaďákem." Řekl k tomu Rob o pár let později. Asi se přidaly i jisté problémy doma, protože ještě před dosažením plnoletosti se prostě sbalil a z domova utekl.
Prořízlá pusa a otevřenost jsou jeho poznávacím znamením. Takhle například zareagoval na fámy, že udržuje intimní poměr s Tomem Cruisem: "Je mi jedno, jestli mě teď lidi mají za gaye, i když v tom případě bych rozhodně upřednostnil Brada Pitta, ale hodně mě žere, že si mě teď budou všichni spojovat s tou potrhlou scientologickou církví." Jak na tom Rob s orientací skutečně je pochopitelně nikdo stoprocentně neví:o), víceméně je podruhé ženatý - jeho současná žena se jmenuje Marisol, z prvního manželství má dnes náctiletého syna. On i jeho žena jsou členy Peta a vegetariáni, hodně se angažují v charitě. Jeho jediná viditelná neřest je kouření (kouří cigarety značky Camel) - ale i z toho si umí udělat legraci, například v klipu Real World, kde vede za uzdu velblouda. A navíc, on je snad jediný, kdo s tou cigaretou vypadá sakra dobře.:)
Teď mě ještě napadá, že určitě budete znát jeho písničku Smooth. Říkám jeho, i když většinou je spíš spojována se Santanou, který jí má ve své tvorbě - Rob jí pro něj napsal a nazpíval. V USA se tato písnička v žebříčku nejpopulárnějších singlů (podle počtu prodaných nosičů) dostala až na druhé místo.

robí

robí

robí

robí

robí

robí

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře