nejlepší je neřešit

13. červenec 2009 | 20.08 |

Při svým rejdech po youtube jsem narazila na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=Ai6g4eLLh6g (bohužel vkládání je zakázáno)
Koukám, nadpis Anti Tokio Hotel, slečna vypadala ve výřezu jako správně vydeptané emo, tak jsem jen tak na zkoušku pustila první minutu. A pár věcí mě v tom, co řekla, zaujalo. Pokud jsem správně pochytila, tak na začátku mluví o tom, jak jí dokáže hrozně naštvat, když jde koukat na videa TH a místo toho vidí, jak jim tam anti fanoušci nadávají. Samozřejmě, bezpochyby to naštve, ale já to dělám jednoduše - kouknu na první komentář, a když je hnusný, dál nečtu. A například u videí s Darrenem nečtu komentáře už hezkých pár let, protože stejně dopředu vím, co je tam napsané. (pro ty, kteří Darrena Hayese neznají - je to jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků a před jistou dobou se přiznal k homosexualitě. Od té doby jsou diskuze u jeho videí na youtube plné nejhrubších nadávek a přání smrti, i když teď už ten nápor není tak veliký.)
To bylo to hlavní, co jsem chtěla, protože dál jsem už viděla akorát kousek té části, kde obhajuje Billův styl a jestli je tak těžké pochopit, že je prostě odlišný. Není to těžké pochopit, spíš ona by měla pochopit, že odlišovat se = budit pozornost. A že tím pádem se spousta lidí bude té odlišnosti od srdce smát, popřípadě z ní zvracet.
Rozhodně tím nijak neútočím na fanoušky TH. Jen proti téhle blbce a jí podobným, které by se měly předtím, než tohle vypustí z pusy, pořádně rozhlédnout kolem sebe.

A nejkrásnější holkou stejně vždycky bude Brája žMolko, i když teď vypadá trochu jako Anna K.:)))

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.75 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře